Facebook
LinkedIn
Instagram

totality banking | team

 

Robbert de Groot

Directeur

 

E-mail: rdegroot@totality.nl

Tel: 088-1320000

Frank Slegers

Commercieel Manager

 

E-mail: fslegers@totality.nl

Tel: 06-15881736

Aad Spruit

Commercieel Manager

 

E-mail: aspruit@totality.nl

Tel: 06-21891475

Noor Melsen

Accountmanager Banking

 

E-mail: npeters@totality.nl

Tel: 06-18198370

Martijn Roos

Manager New Business

 

E-mail: mroos@totality.nl

Tel: 088-1320000

Maurice van Reijsen

Matcher

 

E-mail: mvanreijsen@totality.nl

Tel: 06-13495969

Fabio Hendriks

Fieldmanager

 

E-mail: fhendriks@totality.nl

Tel: 06-81109364

Sanne van der Doelen

Fieldmanager

 

E-mail: svanderdoelen@totality.nl

Tel: 06-39861710

Inge van Lieshout

Fieldmanager

 

E-mail: ivanlieshout@totality.nl

Tel: 06-43879104

Sandra de Haas

Marketing- en communicatiespecialist

 

E-mail: sdehaas@totality.nl

Tel: 088-1320000

Ashley Lumbantobing

Officemanager

 

E-mail: alumbantobing@totality.nl

Tel: 088-1320000

Michael Kleywegt

HR Adviseur

 

E-mail: mkleywegt@totality.nl

Tel: 06-15289912

Albert Boeve

Teamleider financiƫle administratie

 

E-mail: aboeve@totality.nl

Tel: 06-27179021

Jan de Jong

Financieel administratief medewerker

 

E-mail: jdejong@totality.nl

Tel: 088-1320000

Ilja van Zwam

Salarisadministrateur

 

E-mail: ivanzwam@totality.nl

Tel: 088-1320000