Facebook
LinkedIn
Instagram

totality banking | team

 

Robbert de Groot

Directeur

 

E-mail: rdegroot@totality.nl

Tel: 088-1320000

Frank Slegers

Commercieel Manager New Business

 

E-mail: fslegers@totality.nl

Tel: 06-15881736

Aad Spruit

Commercieel Manager

 

E-mail: aspruit@totality.nl

Tel: 06-21891475

Noor Melsen

Relatiemanager

 

E-mail: nmelsen@totality.nl

Tel: 06-18198370

Fabio Hendriks

Relatiemanager

 

E-mail: fhendriks@totality.nl

Tel: 06-81109364

Sanne van der Doelen

HR-adviseur/recruiter

 

E-mail: recruitment@totality.nl

Tel: 088-132 00 00

Inge van Lieshout

Relatiemanager

 

E-mail: ivanlieshout@totality.nl

Tel: 06-43879104

Sandra de Haas

Marketing- en communicatiespecialist

 

E-mail: sdehaas@totality.nl

Tel: 088-1320000

Ashley Lumbantobing

HR-adviseur/recruiter

 

E-mail: recruitment@totality.nl

Tel: 088-1320000

Michael Kleywegt

HR-adviseur/recruiter

 

E-mail: recruitment@totality.nl

Tel: 088-132 00 00

Albert Boeve

Teamleider financiƫle administratie

 

E-mail: aboeve@totality.nl

Tel: 06-27179021

Jan de Jong

Financieel administratief medewerker

 

E-mail: jdejong@totality.nl

Tel: 088-1320000

Ilja van Zwam

Salarisadministrateur

 

E-mail: ivanzwam@totality.nl

Tel: 088-1320000

Nika Fokkinga

HR-adviseur/recruiter

 

E-mail: recruitment@totality.nl

Tel: 088-132 00 00

Hans Vlessert

Projectmanager

 

E-mail: hvlessert@totality.nl

Tel: 06-20405397

Micha Huiskamp

Matcher

 

E-mail: mhuiskamp@totality.nl

Tel: 088-132 00 00